Augalų Architektai – tai komanda, sudaryta iš patyrusių, kūrybingų dizaino bei kraštovaizdžio formavimo profesionalų, pamišusių dėl mėgstamo darbo, gamtos ir šiuolaikiško interjero.

Teikiame interjero bei eksterjero apželdinimo ir nuolatinės priežiūros paslaugas 

 Konsultuojame klientus įvairiais apželdinimo klausimais 

Kuriame apželdinimo projektus, juos įgyvendiname, plėtojame, atnaujiname ir prižiūrime

Projektą vykdant, mes estetiškai suliejame gyvus gamtos elementus su esamu pastato interjero stiliumi, taip sukuriant jaukią aplinką.

Mūsų misija maksimaliai priartinti gamtos elementus prie Jūsų biuro aplinkos, jog darbuotojai išliktų produktyvūs bei patirtų mažiau streso savo atnaujintoje darbo aplinkoje.

Per daugiau nei dvidešimt metų darbo patirtį, išmokome teikti savo paslaugas taip, kad viršytume kliento lūkesčius. Mumis pasitiki žinomos kompanijos kaip Danske bankas, kuriam atliekame priežiūrą penkiose lokacijose, taip pat Citadelė banko padaliniai visoje Lietuvoje, IF draudimas, Microsoft ir daugelis kitų.

Todėl Jums užtenka susisiekti su mūsų komanda ir pateikti savo viziją, o mes ją įgyvendiname.

Atliekamos įvairios apželdinimo paslaugos tiek fizinių tiek juridinių asmenų pastatams, biurams, poilsio zonoms, įvairioms atviroms ir uždaroms erdvėms.

Taip pat apželdiname verslo centrų terasas, reguliariai prižiūrime apželdintus objektus, pasirūpiname visa reikiama įranga ir greitai reaguojame į Jūsų pagalbos skambučius